Skip links

קייטנות קיץ 2020 אור יהודה

קייטנות קיץ 2020 אור יהודה – כל הפרטים אודות קייטנות הקיץ באור יהודה. 

מתעניינים בקייטנת קיץ באור יהודה?  הצטרפו לקהילת ההורים מכל רחבי הארץ שנהנים ממשק חדשני המאפשר להיות שותפים מלאים בהמלצות ובתגובות על הקייטנות באזורכם וקייטנות קיץ באור יהודה בפרט.

 

קייטנות קיץ 2020 אור יהודה – הורים יקרים כאן תוכלו למצוא את קייטנות אור יהודה המובילות

תוכלו להתרשם מהקייטנה ובמידה ואתם רשומים כהורים באתר תוכלו לשמור אותם בפרופיל האישי שלכם, כך שתוכלו להשוות מתוך ה- קייטנות באור יהודה השונות, להתרשם מהמידע שהקייטנה פרסמה בעמוד האישי שלהם ולקרוא תגובות של הורים על קייטנות באור יהודה בהם אתם מתעניינים.

רשימת קייטנות קיץ באור יהודה

לצפייה בכל הקייטנות באתר לחצו כאן

ארגון הקייטנות של ישראל” פועל רבות להנגיש לכם ההורים את המידע העדכני ביותר – חשוב לדעת כל הקייטנות חייבות להחזיק את כל האישורים הנדרשים לרבות אישור משרד החינוך, משרד הבריאות (במידה ומוגש מזון), רישיון עסק (מטעם הרשות העירונית או המועצה בה מתנהלת הקייטנה או המחנה), ביטוח, צוות קייטנה שעבר הכשרות ומע”ר או חובש בהתאם לכמות המשתתפים.

בקייטנות שכוללות יציאות לאתרים ולבריכות יש לוודא שכל האתרים מחזיקים ברישיון עסק בתוקף וכן חברת ההסעות עומדת בכל תנאי החוק שמצוייים ב- “חוזר מנכ”ל לקייטנות

בטרם ביצוע הרשמה לקייטנה שתבחרו חובה לוודא ולשאול את כל השאלות מול הנהלת הקייטנה.

מה צריך לבדוק בבחירת קייטנה באור יהודה?

מתוך אלפי קייטנות שמתקיימות בישראל מידי שנה, ומספרן ותחומי העניין שלהם רק הולך וגדל, יש לבדוק מה הנושא העיקרי של הקייטנה, מה משך הזמן של הפעילות ומה היא כוללת.

הקייטנות לרוב אורכות כ-3 שבועות, ומחילות בדרך כלל ב- 1.7 אך ישנן קייטנות הנמשכות תקופה קצרה יותר, בין שבוע לשבועיים. בנוסף, ישנן קייטנות במתכונת לינה כמו פנימייה).

בקייטנות הקיץ ישנם אפשרויות רבות ולכן אין להקל ראש בבחירת קייטנה שתוכל לחשוף את ילדכם לפעילויות שהוא הכי אוהב או לקייטנות שיציעו תחומי עניין שיפתיעו אתכם כמה הם יכולים לתרום ולעצב את האישיות של ילדכם לעתיד. קייטנות מאז ומתמיד עצבו את החברה ומעניקות לילד חוויה שתהווה מקור השפעה הרבה אחרי שיסתיימו.

בחירת קייטנה באור יהודה?

נושא הקייטנה:

לכל קייטנה יש את האופי שלה, ישנם קייטנות שמתמקצעות בתחום ייחודי בספורט כמו קייטנה טניס, קייטנת כדור רגל, קייטנת כדור סלאו בתחומים אחרים כמו קייטנת אילוף כלבים, קייטנת ציור, קייטנת אומנות ועוד, כמובן שישנם גם קייטנות על גלגלים, קייטנות טבע, וקייטנות קיץ רב תחומיות שמגוונות ביציאות לאטרקציות, טיולים, סדנאות , ומתמקדות במספר תחומים במהלך פעילותם.


עלות קייטנה באור יהודה:

משרד החינוך מפעיל לחלק מהכיתות הנמוכות בעלות מסובסדת ונמוכה את תוכנית”בתי הספר של החופש הגדול” (מידע תמצאו באתר משרד החינוך) כמו כן בשנים האחרונות המדינה חוקקה חוק על פיקוח מחירי הקייטנות שקבע את הרף עלות מקסימלית למשתתף.

בנוסף גם העיריות מפעילות קייטנה ציבורית בעלות נמוכה- מצורף קישור לאתר של עירית אור יהודה (ומידע נוסף באתר כל זכות )


למרות הסבסוד והמחירים הזולים בקייטנות הציבוריות באור יהודה, הרבה הורים בוחרים קייטנה באור יהודה פרטית שמתאימה לילדם

טווח המחירים מתחיל בערך בסכום של כ- 600 ₪ ומעלה ויכול להגיע לאלפי שקלים בקייטנות ומחנות קיץ מיוחדות.

ב- קייטנות קיץ 2020 אור יהודה הפרטיות, תוכלו למצוא פעילויות מגוונות יותר שכוללות אטרקציות, טיולים ופעיליות תוכן והשקעה בהתאם לעלות ששילמתם עבורה.

 

קייטנה עם רישיון

תהליך הוצאת הרישיון לקייטנה לפעמים לוקח זמן ומורכב מהרבה היבטים ואישורי רשויות ומשרדי ממשלה וחייב לעמוד בכל התנאים השונים כדי להבטיח את הבטיחות של ילדכם בזמן שהוא שוהה בקייטנה. ולהבטיח שכל המפגעים, והסכנות נבדקו ואושרו מבעוד מועד ורק לאחר השלמת כל המשימות הנדרשות יינתן לקייטנה אישור חתום לקיומה.

הרבה משרדים מבקשים את האישור הפדגוגי של הקייטנה או את ריישיון הקייטנה כדי להשתתף עם העובד בהוצאות הקייטנה.

 

קייטנות קיץ 2020 אור יהודה

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ולצפות ב קייטנות באור יהודה באתר לפתוח פרופיל הורים ולהיות מעודכנים בכל מה שקורה בעולם הקייטנות באזורכם.

קראו עוד אודות ארגון הקייטנות והצטרפו אלינו “יחד יוצרים שינוי” החזון שלנו

כיתבו תגובה